Časový rozpis

• Provoz od 6,30-16,00 hod.
  • Příchod dětí od 6,30-8,00 hod.
  • Odchod dětí od 14,00-16,00 hod.

Vyzvedávání dětí

• Po obědě od 12.00 – 12,30 hod.
  • Odpoledne od 14.00 – 16.00 hod.

Omlouvání dětí

• Zákonný zástupce dítěte ohlásí známou nepřítomnost dítěte předem a to osobně, nebo telefonicky na číslo 485 179 166, 739 380 479 (MŠ Školní 63), 734 174 821(MŠ Českolipská).
  • Není-li nepřítomnost dítěte předem známá, omluví dítě jeho zákonný zástupce, nejpozději do 3 dnů od začátku nepřítomnosti.
  • Zákonní zástupci dětí s povinnou předškolní docházkou omlouvají nepřítomnost dětí formou písemné omluvenky. Omluvný list je ke stažení zde. Vyplněný a podepsaný jej odevzdají učitelce k evidenci.
  • Obědy je možné odhlásit nejpozději do 6,00 hodin dne, kdy dítě chybí (každé dítě při nástupu do MŠ dostane přihlašovací údaje, které mu umožní odhlášení oběda přes internet).

Vybavení do školky

Doporučujeme všechno podepsat.

• bačkory, vhodné přezůvky
  • holínky (v jarním, letním a podzimním období)